Specjalizujemy się w wdrożeniach, integracjach i doradztwie oraz analizie danych. Przedstawiamy naszym klientom, w jaki sposób nowoczesne technologie IT mają wpływ w prowadzeniu biznesu i świadczeniu usług.

Firma Jubee Sp z o.o została założona przez praktyków będących ekspertami z dziedziny szeroko rozumianego doradztwa w branży IT, Finanse i eCommerce. Od początku naszej działalności tworzymy i dostarczamy klientom kompleksowe rozwiązania z zakresu IT, optymalne dopasowane do potrzeb naszych klientów.
Prowadzimy również prace badawczo – rozwojowe na styku nowych technologii i IT.

Naszym wyzwaniem jest dostarczać klientom unikalną i zindywidualizowaną wiedzę z zakresu doradztwa a projekty realizować z wyjątkowym zaangażowaniem I dokładnością.

Misją dla nas jest świadczenie usług doradczych i dostarczanie produktów dla sektora korporacyjnego oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

Świadczymy również pomoc w kształtowaniu strategii biznesowych i rozwojowych. Gwarancją sukcesu we współpracy z nami jest silna kooperacja, solidność, rzetelność, a także indywidualne podejście wszystkich naszych klientów z osoba. Dobre relacje z klientami pozwalają nam głęboko poznać potrzeby i trudności na jakie klienci natrafiają realizując swoje biznesowe cele. Dzięki temu możemy przygotować zindywidualizowane propozycje ich rozwiązania.

  • Jakość usług na najwyższym poziomie to nasza dewiza
  • Kadra doświadczonych profesjonalistów w wybranych branżach to nasz zespół
  • Jesteśmy w pełni skoncentrowani na osiągnięciu zadawalających wyników i na dostarczaniu klientom niezawodnych produktów i systemów oraz wpieramy ich merytorycznie
  • Wspieramy firmy profesjonalną wiedzą informatyczną, prawną i finansową
  • Zadowolenie naszych klientów sprawia nam największą satysfakcją i motywuje do uzyskiwania wymiernych efektów